Головна » 2018 » Квітень » 6 » Вибір професії та місця роботи – серйозний та відповідальний крок
11:07
Вибір професії та місця роботи – серйозний та відповідальний крок

   «Якщо професія стає способом життя,  то ремесло перетворюється в мистецтво.» 
Шевельов В.

У житті кожної людини вибір професії та місця роботи – серйозний та відповідальний крок. Кажуть, що вибір професії- це друге народження людини. Особливо гостро проблема професійного самовизначення стоїть перед старшокласниками, коли формуються їх орієнтири на майбутнє. Саме на цьому життєвому етапі молодь потребує підтримки і кваліфікованої допомоги.
Досвід свідчить, що добре організована зустріч з представниками професій залишає глибокий слід у свідомості учнів, сприяючи їхній пізнавальній активності. Тому ми запросили професіоналів.
До нашого ОЗ «Білицька загальноосвітня школа І-ІІ ст.№1» 5 квітня, щоб зустрітись з учнями 10-11 класів, завітали – завідувач сектору активної підтримки безробітних Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Царичанська Н.В. та провідний фахівець Лях Н.А., а також начальник фінансово-економічного відділу Кобеляцького цукрового заводу Агропромхолдингу «Астарта-Київ» Поставна Т.П. та головний технолог Бондаренко Л.О.
Представники з центру зайнятості проінформували учнів про послуги, що надає їхня служба з питань вибору професії в сучасних соціально-економічних умовах з урахуванням особистісних характеристик людини та попиту на ринку праці, про те, що для правильного та усвідомленого вибору професії у службі зайнятості пропонують пройти тестування на визначення сфери діяльності. Висвітлювалися основні складові свідомого вибору професії через формулу «Хочу, Можу, Треба». Було проговорено про фактори, які впливають на вибір майбутньої професії та помилки при їх виборі.
А професіонали-цукровики націлили старшокласників обирати робітничі професії і, здобувши їх, повертатися у рідне селище, на одне з найпотужніших підприємств харчової промисловості «АСТАРТИ» - Кобеляцький цукровий завод.
Хтось хоче знайти роботу, яка дала б можливість реалізувати себе як професіонала, творчу особистість, інші - бачать свою реалізацію в служінні на користь суспільству, дехто мріє про великі статки. Всі мрії мають право на існування. Але потрібно усвідомити: аби мрії збувалися, слід працювати над їх втіленням, не відриватися від реалій життя. Гарантія успішності полягає в активності самої людини, наполегливості в реалізації задуманого.

     

     

Переглядів: 110 | : | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Вгору
uCoz