Головна » 2018 » Квітень » 2 » ТВОРЧИЙ ЗВІТ УЧИТЕЛЯ – ВЕРШИНА АТЕСТАЦІЇ
11:03
ТВОРЧИЙ ЗВІТ УЧИТЕЛЯ – ВЕРШИНА АТЕСТАЦІЇ

Традиційно,  у березні місяці у школі проводиться творчий звіт учителів, які атестувалися у поточному навчальному році. Вони діляться напрацьованим досвідом, здобутками, досягнутими результатами, успіхами учнів.

У 2017-2018 навчальному році атестацію проходили  5 педагогічних працівників, у т.ч. :

учителі опорного закладу:

  • Бабенко Лілія Григорівна, учитель історії, яка атестувалась на присвоєння педагогічного звання «старший вчитель»,
  • Дробина Олена Станіславівна, учитель початкових класів, яка теж атестувалась на присвоєння педагогічного звання «старший вчитель»,
  • Комлєва Світлана Михайлівна, учитель історії, яка атестувалась на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «вчитель-методист»,
  • Олійниченко Тетяна Анатоліївна, учитель англійської мови – на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»,  

а також

  • Діденко Тетяна Михайлівна, учитель зарубіжної літератури філії «Кустолово-Кущівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» - на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії.

У жовтні 2017 року, на початку атестації, кожен учитель склав індивідуальний план  проходження атестації, відповідно до якого  працював протягом атестаційного періоду.

Учителі постійно працюють над підвищенням  свого професійного рівня, всі пройшли курси підвищення кваліфікації при Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Діляться  з колегами  своїм досвідом. Всі вони є  членами шкільних методичних об’єднань учителів. За атестаційний період ними проведено по три відкритих уроки. Вчителі займалися самоосвітою, брали участь у різних методичних заходах на рівні школи та  району, готували виступи на засідання методичних об’єднань, брали участь у роботі внутрішкільних та районних семінарів, засіданнях педагогічної ради.

Бабенко Л.Г. є керівником шкільного гуртка для старшокласників «Дебати».

Комлєва С.М. – керівник шкільного методичного об’єднання учителів історії і географії. Бабенко Л.Г., Комлєва С.М. і Олійниченко Т.А. були членами журі районних учнівських предметних олімпіад, Комлєва С.М. також конкурсу МАН.

Вчителями проведено ряд позакласних, в т.ч. загальношкільних заходів: тиждень англійської мови, внутрішкільні предметні олімпіади і конкурси, випуск стіннівок з нагоди свят та визначних дат, інсценізація, заходи до Дня Соборності України, Дня пам’яті героїв Крут та ін..

Результатом роботи з обдарованими учнями є:    

  • І місце на районній олімпіаді і ІІІ місце на обласній олімпіаді з історії (учитель Комлєва С.М.)
  • ІІІ місце в обласному етапі ХХ Всеукраїнського турніру юних істориків (учитель Бабенко Л.Г.)
  • ІІ і ІІІ місця в районному етапі інтелектуальної гри «Дебати» (учитель Бабенко Л.Г.)

        Учителі працювали над поповненням матеріальної бази навчальних кабінетів.

         Олійниченко Тетяна Анатоліївна разом з учнями готуються до роботи в пришкільному літньому мовному таборі з

волонтером із Великої Британії, зняли репрезентаційний відеоролик, пройшли реєстрацію та працюють у цьому напрямку зі спонсорами ВП «Кобеляцький цукровий завод» агропромхолдингу «Астарта-Київ».

        Дробина Олена Станіславівна бере участь у педагогічних читаннях з Гуманної педагогіки, що проходять на базі школи, брала участь в обласних педагогічних читаннях, у Всеукраїнському проекті  «Liberal-Arts», у вебінарах для вчителів початкових класів у межах Всеукраїнського Інтернет - марафону «Початкова школа»: «Креативність – мислення поза стандартом», «Сучасні методики розвитку швидкочитання у початковій школі», «Ранкові зустрічі». Свої методичні розробки розміщувала на методичному сайті «На урок».

Бабенко Лілія Григорівна через платформу масових відкритих онлайн - курсів Prometheus пройшла ряд курсів підвищення кваліфікації: «Критичне мислення для освітян», «Новітня історія України: від початку Другої світової війни до сучасності», «Жінки та чоловіки: гендер для всіх», про що має відповідні сертифікати.

За час атестації вчителі  підготували методичні посібники:  «Розвиток логічного мислення учнів на уроках історії» (Комлєва С.М.), «Сучасний підхід до розвитку мовленнєвої компетентності молодших школярів» (Дробина О.С.), «Дебатні технології як засіб розвитку системного мислення учнів при вивченні історії» (Бабенко Л.Г.), «Використанні різних форм і методів навчання для формування читацьких навичок школярів»  (Діденко Т.М.) і коротко проаналізували і прорекламували своїм колегам.

 Досвідом роботи вчителі діляться шляхом розміщення своїх розробок на методичних сайтах.

Під час творчого звіту Бабенко Л.Г. залучила до роботи колег і показала дебатну технологію в дії.

У кожного за плечима чималий досвід роботи як на педагогічній ниві в цілому, так і за фахом. Тому є чому повчитися у кожного вчителя. Гадаю, що кожен присутній запозичив для себе хоча б якийсь елемент із представленого досвіду.

         "Вчити самого себе" – девіз кожної особистості. І по-справжньому цікавим може бути лише той вчитель, який постійно цікавиться чимось, дізнається щось нове. Адже, як говорив К.Ушинський, «Учитель як фахівець живе доти, поки вчиться»

Заступник директора Чуб Г.М.

Переглядів: 150 | : | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar
Вгору
uCoz