Головна » 2018 » Грудень » 4 » "Scratch хакатон" в Києві
19:03
"Scratch хакатон" в Києві

   1 – 2 грудня в Києві під патронатом корпорації «Астарта» та фондом BrainBasket було проведено «Scratch хакатон», під час якого команди шкіл з різних областей України працювали над інноваційними проектами, використовуючи набуті знання зі Scratch програмування.

Команду нашої школи представляли учні 6 – 8 класів: Хорошун Владислав, Дудка Едуард та Сердюк Владислав. Хакатон проводився за трьома категоріями: Екологія, здоровий спосіб життя та вирощування рослин. Команді нашої школи випало працювати над проблемами вирощування рослин, зокрема треба було запропонувати одне із рішень проблеми захворювання рослин. Обговорюючи дане питання, учні запропонували ідею точкового вприскування засобів обробки цукрових буряків на ранній стадії їх розвитку з використанням технології розпізнавання об’єктів. Таке рішення дозволяє заощадити значні кошти при обробці цукрових буряків за рахунок зменшення витрат на дорогі хімікати.

У ході роботи над проектом була створена презентація до даної теми і написана комп’ютерна програма на Scratch.

Незважаючи на те, що команда не посіла першого місця, ідея і план її реалізації отримали схвальні відгуки від членів журі.

Крім змагань, учні мали змогу відвідати виставку з робототехніки, де вони ознайомилися з різноманітними моделями роботів, побачити шоу дронів.

     

     

     

Переглядів: 35 | : | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Вгору
uCoz