Головна » 2018 » Грудень » 3 » Правовий марафон
17:02
Правовий марафон

   30 листопада учні 10-11-х класів в рамках Місячника правових знань провели зустріч та «День відкритих дверей» в районному суді, ДРАЦСі та поліції.

     Дана зустріч стала можливою при підтримці начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Коваленко Н.А., з якою школу пов’язують багато років співпраці.

     У районному суді учні мали можливість особисто поспілкуватися з головою Кобеляцького районного суду Омельченко І.І., яка ознайомила з основними принципами роботи суду, порядком прийняття рішень, направлення їх на виконання, особливостями розгляду кримінальних справ за участю неповнолітніх, організацією проведення судового засідання, участі захисника в судовому процесі, відповідальності неповнолітніх та інше.

     Начальник відділу ДРАЦС Бутко І.А. в залі урочистих подій відділу розповіла учням про основні вимоги Сімейного кодексу України щодо поняття шлюбу, сім’ї, порядку державної реєстрації шлюбу, встановлення шлюбного віку, укладення шлюбних контрактів, проведення медичних обстежень, основних прав та обов’язків подружжя, порядку проведення реєстрації народження дитини та ознайомила з роботою відділу ДРАЦС по іншим напрямках.

      У районному відділі поліції інспектор сектору превенції Васюта В.О. познайомив учнів із станом злочинності у районі та зокрема в Біликах. Зупинився на питанні де можна отримати професію поліцейського і які вимоги до вступників відповідних навчальних закладів. Далі робота продовжилася у центральній районній бібліотеці. Тут Коваленко Н.А. відповіла на запитання? також  було переглянуто і обговорено фільм «Почуй мене».

     

     

Переглядів: 28 | : | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Вгору
uCoz