Головна » 2018 » Листопад » 19 » Міжнародний день терпимості (толерантності)
16:35
Міжнародний день терпимості (толерантності)

Міжнародний день терпимості (толерантності) був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації і відзначається щорічно 16 листопада.

 Цей день у нашій школі розпочався з акцїї-відкритий мікрофон «Репортерська осінь». Голова Великої Ради разом з командиром 8 класу зранку зустрічали учнів та учителів на порозі школи з питанням «Що таке толерантність?». 

До Міжнародного дня толерантності серед учнів 5-6 класів проводився конкурс на кращу «Емблему толерантності», а учні 7-8 класу пыдготували «Рецепти толерантності».

З учнями початкової школи педагог-організатор Чишкала А.Є провела уроки толерантності, під час яких, переглянувши мультфільми та виконавши цікаві завдання, учні створили плакат «Що для мене означає бути толерантним?». Таким чином вони приєдналися до виставки плакатів учнів старших класів.

Також протягом дня учні 5-8 класів створювали «Квітку побажань толерантного ставлення один до одного».

Проведені заходи дали можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.

     

     

     

Переглядів: 24 | : | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
avatar
Вгору
uCoz