Головна » 2018 » Червень » 15 » ЛІДЕРИ ШКІЛЬНОГО САМОВРЯДУВАННЯ У КИЄВІ
07:05
ЛІДЕРИ ШКІЛЬНОГО САМОВРЯДУВАННЯ У КИЄВІ

З 11 по 13 червня 2018 року в Київському осередку Української академії лідерства пройшло навчання в майстерні лідерства та проектного менеджменту «Підйом». На заходах були присутні чотири команди з різних куточків Полтавської області, а також група учасників з м. Київ. Першого дня студенти УАЛу зустріли нас у столиці. Ми сподівалися на звичайну екскурсію. Але з містом каштанів нам довелося знайомитись дещо по-іншому. Усіх поділили на команди і дали завдання відтворити історичну подія, зробити фотознімок з людиною в шапці, а також взяти інтерв’ю в мешканців Києва. Ми з гідністю пройшли випробування, прогулялися Маріїнінським парком і уже ввечері прибули у Пущу-Водицю і розмістилися в комфортабельному гуртожитку.

Вранці прокидалися о сьомій годині, займалися пробіжкою та рухливими іграми. Для часників проводилися різноманітні лекції та тренінги, на яких можна було дізнатися багато чого нового й цікавого. А ще ми розробляли та презентували проекти, які допомогли б вирішити суспільні, економічні, екологічні й інші проблеми в рідному населеному пункті. Окремо хочеться подякувати командним наставникам-менторам, студентам УАЛу, які завжди готові допомогти, пояснити незрозуміле, поповнити нашу творчу скарбничку новими ідеями.

Проекти були різноманітними: створення місця для відпочинку, встановлення сміттєвих баків, будівництво спортивного майданчика, вечір-щастя для дітей-сиріт. Особисто ми представляли проект спрямований на вирішення проблеми з вуличним освітленням у нашому селищі. На жаль, біличани не посіли призового місця, але привернули до себе увагу оригінальним підходом до вирішення завдань та раділи за земляків з Полтавщини: команди із смт. Новооржицького та м. Хоролу. Звісно, окрім навчання, ми ще й відпочивали: у дружньому колі співали біля ватри, проводили хвилини рефлексії. Усе це зближувало нас. Нові зустрічі, нові знайомства, незабутні враження від проведеного дня сприяли створенню неперевершеної родинної атмосфери. Усі учасники отримали сертифікати та символічні футболки.

Безперечно, ми вдячні спонсорам агропромхолдингу «Астарта-Київ» за поїздку, яка залишила море позитивних емоцій. Сподіваємося, що це не остання можливість побувати на заходах такого рівня.

Юлія Бабенко, голова КСПК (комітету сприяння педагогічному колективу)
опорного закладу «Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Кобеляцької районної ради Полтавської області»

Переглядів: 103 | : | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Вгору
uCoz