Головна » 2018 » Травень » 6 » Регіональний семінар Програми Liberal Arts
05:47
Регіональний семінар Програми Liberal Arts

5 травня 2018 року Українська Академія Лідерства спільно з агропромхолдингом «Астарта» провела у місті Глобине Полтавської області регіональний семінар Програми Liberal Arts для 40 освітян. Мета програми: спільно з учителями обговорити виклики нового часу, з’ясувати, що таке мислити й діяти стратегічно, як генерувати, втілювати і популяризувати великі ідеї, як бути відповідальним, що таке довіра і чому суспільство довіри – це важливо.
Головним завданням учасників було виявити виклики, які сьогодні стоять перед учителями регіону і запропонувати рішення, сформувавши групи проектних ідей. Успішні пропозиції отримають сприяння у втіленні до вересня цього року і будуть презентовані на Форумі громад.
Учасниками програми стали вчителі, керівники шкіл, закладів, виховники.Представниками від нашого опорного закладу "Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ #1" були - Храпко Л. М. - вчитель української мови та літератури, Дробина О. С. - вчитель початкових класів, Якименко Ю. В. - практичний психолог, а також директор філії "Білицька ЗОШ І-ІІ ст. #3" Петренко С. М. та Рубан Ю. В. - педагог-організатор, вчитель української мови та літератури. Нові знайомства, цікаві лекції, робота в "малих групах" , спільні презентації, обмін ідеями.... емоції зашкалюють. Участь у програмі безкоштовна завдяки фінансовій підтримці агропромхолдингу «Астарта». Дякуємо, "Астарта", за нові можливості, знайомства, емоції!!!

   

   

Переглядів: 83 | : | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Вгору
uCoz