Головна » 2018 » Листопад » 20 » Фестиваль скликає друзів
17:12
Фестиваль скликає друзів

  17 листопада 2018 року у День спонтанного вияву доброти учні опорного закладу «Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Кобеляцької районної ради Полтавської області» стали учасниками третього етапу ІІ Всеукраїнського юнацького фестивалю «У світі Астрід Ліндгрен», присвяченого 110 річниці з дня народження шведської письменниці. Фестиваль заснований школою «Паросток» м. Полтава при сприянні громадської організації «Педагогічний центр «Академія» та підтримці Посольства Швеції в Україні. Цього року він відбувався на базі ПУЕТу і зібрав більше ста учасників різних регіонів України. Фестиваль проходив у традиційних номінаціях для різних вікових груп: «Образотворче мистецтво ілюстрації до творів А. Ліндгрен», «У світі героїв А. Ліндгрен» (рольовий конкурс), «Не хочу писати для дорослих?!» (конференція), літературна вікторина. Учасники фестивалю мали змогу оглянути виставку дитячих малюнків, взяти участь у благодійному ярмарку. На кожному етапі їх розважали волонтери – юнаки та дівчата в образах літературних героїв : Пеппі Довгапанчоха, Калле Блюнквіст, Міо, Карлсон. Найбільше бажаючих з’їхалося для участі у номінації «Герої Астрід Ліндгрен серед нас». Це літературно-рольова гра з елементами театралізації, де учасник повинен представити себе як героя з художнього твору А. Ліндгрен.

Учениця 8-ого класу Білокінь Анастасія представляла себе в ролі Пеппі Довгапачоха. Цей образ уподобало ще 14 дівчаток. Кожен виступ був по- своєму оригінальний і цікавий. Настя справилася з роллю на «відмінно», поєднуючи декламацію з танцем, акробатикою і акторською грою. До дрібниць були продумані реквізит і костюм, зачіска і макіяж. Знаючи веселу вдачу Насті, учитель зарубіжної літератури Іванченко Валентина Іванівна вдало підібрала їй саме роль Пеппі.

Учень 7-ого класу Білокінь Олександр – один з небагатьох учасників представляв героя Міо з однойменної повісті А. Ліндгрен «Міо, мій Міо» (учитель Іванченко О.П.). роль непроста, письменниця через даного героя показує чимало суспільних проблем, зокрема долю дитини-сироти, що зазнає всіляких утисків від своїх названих батьків і мріє знайти сімейне щастя, свого справжнього тата в Країні Далекій. Саме цей епізод зумів обіграти Олександр в уривку, підготовленому для фестивалю. Виступ Олександра був проникливим і зворушливим. А ще він впевнено заявив на сцені презентуючи себе, що мріє зробити світ кращим, без насильства над дітьми.

Всього сцена ПУЕТу вмістила близько 30 учасників рольового конкурсу. Діти з різних регіонів України представляли Карлсона, Роні – дочку розбійників і детектива Калле Блюмквіста, і Еміля із Леннеберги. Наймасовишими були ролі Пеппі і Карлсона. Усім дітям організатори фестивалю вручили сертифікати, дипломи, подяки, подарункові книги з творами А. Ліндгрен, пам’ятні календарі.

Білокінь Анастасія та Білокінь Олександр отримали за свої виступи найвищі нагороди – Дипломи І ступеня. Порадувала і учениця 9-ого класу Васюта Анастасія, яка підготувала виступ «Герої Астрід Ліндгрен серед нас» і взяла участь у літературній конференції. Її виступ теж відзначено Дипломом І ступеня (учитель Сєрова А.І.).

Участь у фестивалі запам’ятається не лише нагородами, а й радісною атмосферою книжкового свята – дітей і доброти. Висловлюємо глибоку подяку організаторам фестивалю, учням за відповідальність і творчість, батькам учасників за підтримку і допомогу в підготовці реквізиту і костюмів.

О.П. Іванченко, директор школи,

учитель зарубіжної літератури

         

 

Переглядів: 19 | : | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Вгору
uCoz