Головна » 2018 » Червень » 12 » Фестиваль гуманної педагогіки
05:05
Фестиваль гуманної педагогіки

Учителі опорного закладу "Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" та філій, відвідали триденний фестиваль гуманної педагогіки, який зібрав близько 700 освітян з 23 областей України, а також гостей з-за кордону, зокрема, Нідерландів та Хорватії.
На фестивалі, що пройшов у Львові 8-10 червня, обговорювались гуманні засади освіти і виховання та способи налагодження доброзичливих стосунків вчителів із батьками та учнями. Вчителі могли прослухати лекції, майстер-класи, панельні дискусії на різноманітні теми від 41 спікера. Метою події було запровадження ідей духовного гуманізму в сучасному освітньому та суспільному просторі. Учасники заходу мали змогу обмінятись власними напрацюваннями з питань родинного виховання дітей нового покоління, створення та функціонування сім’ї. 
Окрім досвідчених у галузі експертів, з учасниками фестивалю спілкувались також представники різних культур та етносів, які розповіли про особливості виховання у єврейській, мусульманській, польській родинах. Вперше фестиваль відвідав іноземний спікер, Хенк Бонс, радник правозахисної організації «Amnesty International» який поділився досвідом створення спеціальних шкіл для дітей з інвалідністю у Нідерландах. Дякуємо, "АСТАРТО", за можливість відвідувати заходи такого рівня, ми віримо, що мрії збуваються!!!

     

     

Переглядів: 72 | : | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Вгору
uCoz