Головна » 2018 » Травень » 23 » День Європи в школі
05:10
День Європи в школі

    З 14 по 21 травня в нашій школі традиційно були проведені заходи до Дня Європи в Україні (організатор – учитель історії  Комлєва С.М.). Україна – європейська держава, ми прагнемо до рівня життя європейців, тому зрозуміла така посилена увага до цієї події.      

    У понеділок була розгорнута інформаційно-ілюстративна виставка, присвячена європейським цінностям і, зокрема представлена  підбірка матеріалів про екологічний тренд в Європі, про те, як Швейцарія,  найчистіша країна світу, вирішила проблему зі сміттям.

      У вівторок  учні 1-2-х класів жваво грали в ігри народів Європи:польську гру «Стражак», італійську -  «Водоноси», англійську  -  «Пушбол», німецьку – «Рибалка»  та гру болгарських дітей  «Лисички та сторожі». Повеселилися досхочу.

     Наступного дня між збірними України (10-А) та Євросоюзу (10-Б) відбувся товариський матч з міні-футболу. І хоча атмосфера була дружньою, але гра була запеклою та безкомпромісною. Перемогла команда України!

    18 травня в інтелектуальному двобої «Що? Де? Коли?» зійшлися  збірні 9-10-х класів. Учні  виявили неабиякі знання про Європу, а про дещо дізналися вперше,  наприклад, про здобуття Норвегією незалежності та роль у цьому відомого полярника Нансена. Улюблена гра допитливих «Що? Де? Коли?» пройшла й між учнями 7-8-х класів.

    Заключним акордом святкування Дня Європи був квест «Відома й невідома Європа». Учні 3-4-х класів мандрували від зупинки до зупинки, виконували цікаві завдання: розв’язували ребуси, розпізнавали європейські пам’ятки культури, складали з англійських літер слова, співали пісні, показували свої знання з історії та географії Європи, демонстрували свою спортивну вправність. Оскільки дощ у п’ятницю завадив, то квест для учнів 5-6-х класів пройшов 21 травня. Наші школярі показали себе достатньо обізнаними в питаннях про  Європу. За кожне виконане завдання учні отримували пазли, з яких наприкінці вони зібрали зображення прапорів України та Євросоюзу. Усі учасники успішно справилися із завданнями, а якщо були труднощі, то  їм кваліфіковано допомагали учні 9-го класу, що представляли зупинки «Родзинкова», «Географічна», «Мовна», «Історична», «Весела» та «Спортивна».

    Учні та класні керівники отримали велике задоволення від заходів, ніхто не потерпів поразку, наостанок всі посмакували цукерками.

Переглядів: 97 | : | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar
Вгору
uCoz