«Затверджую»

Директор опорного закладу                           О.П.Іванченко

 

ПЛАН

 проведення заходів педпрацівниками опорного закладу «Білицька зош І-ІІІ ст. №1»,

 що атестуються у 2019-2020 н.р.

 

№п/п

Прізвище, ініціали

вчителя

Посада

Дати проведення

відкритих уроків

Позакласні заходи

Участь у МО,

педрадах

Методичні розробки

Робота з обдаро-

ваними

Інше

1.

Гординська Алла тимофіївна

Учитель фізики

26.11-9 клас

19.12-10 клас.

23.12 – 8 клас

«Я буду вивчати фізику» - 6 клас

Виступ на педраді: «Про стан охорони праці на уроках фізики»

«Вивчення нового матеріалу на уроках фізики за допомогою блок-схем»

Підготовка до математичного конкурсу «Кенгуру», підготовка до олімпіад

Поповнення кабінету

2.

Іванченко Валентина Іванівна

Учитель зарубіжної літератури і російської мови

24.10 – 6 клас

 

Листопад – грудень – тиждень зарубіжної літератури;
проведення конкурсу «Sunflower"

Виступ на педраді:

Творчий звіт;

Виступ на МО «Методичні рекомендації щодо вивчення зарубіжної літератури»

Методична проблема: “Використання інноваційних технологій у вихованні  читацьких інтересів учнів»

Підготовка учнів до участі у конкурсі «Соняшник» та у фестивалі «У світі Астрід Ліндгрен»

Поповнення відеотеки

3.

Іванченко Олена Петрівна

Учитель зарубіжної літератури і російської мови

07.11—8 кл.

21.11-7 кл.

 

 

Виступ на  МО на тему «Про підвищення фахового рівня, самоосвіта педагогів у міжатестаційний період»,

Виступ на педраді «Стан викладання зарубіжної літератури»»

Особистісно-орієнтований підхід у викладанні зарубіжної літератури»

Підготовка учнів до участі у конкурсі «Соняшник», у фестивалі «У світі Астрід Ліндгрен»,

в олімпіаді «На урок»

Поповнення відеотеки

 

 

4.

Макогон Вікторія Володимирівна

 

Вихователь ГПД 

 

«Людина починається з добра» -січень

Виступ на МО:

«Розвиток зв’язного мовлення учнів у ГПД»

 

 

 

5.

Пісковий Василь Іванович

Вчитель інформатики

22.10 – 10 клас

День безпечного Інтернету – 11 лютого

Проведення тренінгів з комп’ютерної грамотності

 

Підготовка до олімпіад,

 заняття гуртків «Програмування С++» та «Робототехніка»

Облаштування кабінету, ведення сайту, реєстрація на ЗНО, допомога колегам зі створення презентацій і відео

5.

Степаненко Тетяна Костянтинівна

Учитель початкових класів

20.11—матем.

02.12 -укр.мова

09.12 - читання

12.11 – свято зимуючих птахів

Виступи на МО: «Формування ключових і предметних компетентностей на уроках математики і природознавства у початковій школі»

 

Підготовка до олімпіад і конкурсів

Поповнення матеріально-технічної бази

6.

Сухар Валерія Анатоліївна

Учитель української мови та літератури

15.11—4 кл.,

січень—3 кл.

 

Святкування Дня учителя,

Участь у новорічних ранках

Педрада: творчий звіт

-

Підготовка учнів до конкурсів і фестивалів

Створення аудіо теки, пошиття нових концертних костюмів

 

 


uCoz