Підсумки методичної роботи за 2017-2018 н.р.

Проблема, над якою школа працювала у 2017-2018 н.р. (зазначити про наявність проекту з її реалізації): «Створення комфортних умов для самовдосконалення, самореалізації особистості та забезпечення освітньої діяльності кожного учасника навчально-виховного процесу» (1-й рік роботи, проект наявний)

Проблема, над якою школа працюватиме у 2018-2019 н.р.: «Створення комфортних умов для самовдосконалення, самореалізації особистості та забезпечення освітньої діяльності кожного учасника навчально-виховного процесу»

На які роки розроблений план розвитку школи ( чи концепція, перспективний план школи)?

 Програма розвитку школи розроблена на 2016-2020 роки

Якісний склад педколективу: У школі працює 37 педагогічних працівників, з яких:

вища категорія – 23

 перша – 5

 друга  -3

 спеціаліст – 6

 педагогічне звання «вчитель-методист» - 11: Іванченко О.П., Чуб Г.М., Барбі М.В., Ємець В.М., Жовтяк О.С., Коваленко Р.О., Комлєва С.М., Нагребельна Л.Ф., Савченко В.І., Фепа О.Є., Храпко Л.М.

 педагогічне звання «старший вчитель» - 8: Бабенко Л.Г., Бакаєнко О.В., Дробина О.С., Іванченко В.І., Комлєв Ю.В., Костенко Т.Г., Лубенська Н.І., Храпко О.Й.

1. Основні здобутки (дані про результати обласного і вище рівнів):

1.У ХV Всеукраїнському зборі-змаганнях юних рятувальників «Школа безпеки» у рамках Всеукраїнського табору «Юний рятувальник – 2017» (м.Одеса):

У зведених польових змаганнях – ІІІ командне місце (учасники команди:Базанова Катерина, Сербокрил Юлія, Халява Ігор, Доронкіна Віра, Стогній Володимир, Журавський Дмитро, Кучер Вячеслав);

У квесті «Шляхом безпеки» - І місце (молодша група);

На дистанції «Аварійно-рятувальні роботи в зоні хімічного або радіаційного забруднення» - ІІІ місце (керівник команди Барбі М.В.)

2. У Всеукраїнському конкурсі «Паросток» (еколого-патріотична гра), (всеукраїнський рівень) – І місце (вчителі Коваленко Р.О. і Савченко В.І.)

3.  У ІІІ етапі (обласному)  Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад:

Дудка Володимир (9 клас) – ІІІ місце з історії (вчитель Комлєва С.М.), ІІІ місце з правознавства (Бакаєнко О.В.)

Делія Назар (10-Б клас) – ІІІ місце з біології, ІІІ місце з хімії (вчитель    Савченко В.І.)

Безпальчук Анатолій (11 клас) – ІІІ місце з економіки (вчитель Комлєва С.М.).

4. В ХІ обласній предметній олімпіаді «Пролісок»

Жученя Дар’я (8 клас) – І місце з української мови (вчитель Храпко О.Й.)

Стогній Сергій (8 клас) – І місце з хімії та біології (вчителі Чуб Г.М. і   Савченко В.І.)

Дудка Володимир (9 клас)  – І місце з історії України (вчитель Комлєва С.М.)

Жук Анюта (9 клас)  – ІІІ місце з хімії та біології (Савченко В.І.)

5. У І (обласному) етапі ХХ Всеукраїнського турніру юних істориків

команда учнів у складі:

Дудки Володимира, Хоботкова Артура (9 клас), Стогнія Володимира, Дендебері Олександра  (10 клас) –  ІІІ місце  (вчитель Бабенко Л.Г.)

6. У Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Обдарована молодь 2018» - ІІ місце;

Обласний регіональний огляд-конкурс учнівської художньої самодіяльності «Веселка – 2018» - І місце,

 Всеукраїнський фестиваль танцю «Козачок» - І місце,

Обласний огляд-конкурс учнівської художньої самодіяльності «Веселка – 2018» (фінал) – ІІІ місце – старша група колективу спортивно-бальних танців «Ювента» (кер. Сухар В.А.)

7. У Всеукраїнському радіодиктанті здобула перемогу учитель української мови і літератури Нішкур А.В.

8. В обласному етапі огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання  в навчальних закладах області – І місце (учитель правознавства Бакаєнко О.В., заступник директора з виховної роботи Барбі М.В.) 

Повністю звіт можна прочитати за цим посиланням


uCoz