1 2 3 ... 24 25 »

   З понеділка, 6 квітня на 11-ти телеканалах України стартують онлайн-уроки для школярів України. Учні 5-11 класів на період карантину зможуть  вчитись просто у себе вдома. Достатньо ввімкнути телевізор і уважно слухати вчителів.

Уроки будуть розпочинатись з 10-00 год до 12-00 год кожного дня з понеділка до п’ятниці. Також їх можна буде переглянути у записі на офіційних сторінках Міністерства освіти і науки України у Facebook та YouTube.

 

 

Розклад телеуроків для учнів 5-11 класів

Телеуроки для 5 класу

Телеуроки для учнів 5 класів транслюватимуть телек ... Читати далі »

Просмотров: 26 | Дата: 01.04.2020 | Комментарии (0)

Нове – це завжди цікаво. Тож коли школа отримала запрошення взяти участь в обласному конкурсі соціальних відеороликів «Я обираю свою країну для майбутнього», організатором якого є обласний молодіжний центр Полтавської обласної ради, ми вирішили спробувати свої сили. Завдяки ОМЦ відвідали майстер-клас по створенню відеоролика: як знімати, монтувати ролик, як ставити звук, підбирати музичний супровід та ін. Зустрілися і поспілкувалися з цікавими людьми. У підготовці ролика брали участь учні: Палішко Альона, Жук Вікторія, Жирко Карина, Жирко Олена, Васюта А ... Читати далі »

Просмотров: 113 | Дата: 17.03.2020 | Комментарии (0)

   Внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, та з метою запобігання виникненню та поширенню масових інфекційних захворювань 5 березня 2020 року у ОЗ «Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст..№1» медичною сестрою Онищенко С.В. проведено для учнів та батьків профілактичну роботу, у зв'язку із ситуацією, що склалася у світі, у тому числі і в нашій країні.

... Читати далі »

Просмотров: 56 | Дата: 12.03.2020 | Комментарии (0)

   2 березня у школі в рамках Міжнародного дня ГАШ пройшов майстер-клас з виготовлення декоративного пакування для подарунків, на який були запрошені жителі громади, учні  та вчителі філій № 2, № 3, № 4 і Кустолово-Кущівської ЗОШ. Захід підготувала і провела учитель трудового навчання Каджарова Н.В. Вона познайомила шляхом мультимедійної презентації з сучасними видами паковання і запропонувала присутнім виготовити подарунковий кошик та бонбоньєрку (подушечку).

... Читати далі »

Просмотров: 60 | Дата: 06.03.2020 | Комментарии (0)

       28 лютого у школі відбулося Свято зустрічі птахів. Зазвичай пернатих  зустрічають в кінці березня, та в цьому році тепла зима покликала птахів до місць гніздування значно раніше.

     Ведучі свята Палішко Альона та Гавриш Дарія розповіли присутнім школярам  багато нового про  різних птахів, що гніздяться в Україні; про крука, який був символом 2019 року; горлицю звичайну ‒ птаха 2020 року.

... Читати далі »

Просмотров: 48 | Дата: 06.03.2020 | Комментарии (0)

  ХІ Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» - 2020. Мета конкурсу – формування в учнів зацікавленості українською мовою, літературою та українознавством, підвищення кваліфікації вчителів української мови, літератури та українознавства; активізації позакласної та позашкільної роботи із зазначених вище дисциплін.Учні ОЗ "Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" традиційно беруть участь, із задоволенням виконуючі цікаві завдання. Переможці отримають цінні призи та подарунки. Щороку завдання на конкурсі різні і дуже пізнавальні.

... Читати далі »

Просмотров: 55 | Дата: 05.03.2020 | Комментарии (0)

У школі пройшов захід-реквієм «Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки», присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні. Ведучі Лихоліп Олександра та Поставна Катерина нагадали, як розвивалися події Революції Гідності, група учнів читали поезії, присвячені героям Небесної Сотні. Також було переглянуто ряд відеороликів. З аналізом подій тих часів виступив учитель історії Бакаєнко О.В. Хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять загиблих у листопаді 2013 – лютому 2014 року. 

... Читати далі »

Просмотров: 69 | Дата: 27.02.2020 | Комментарии (0)

День рідної мови відзначає кожна культурна людина, яка усвідомлює, що мова є безцінним надбанням людства. ..Мова - духовний скарб нації. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - МОВА.
21 лютого 2020 року учні ОЗ "Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" брали участь у заходах, які провели учителі української мови та літератури Л.М.Храпко і А.В.Нішкур.
1. Підготували тематичну інформацію до Дня рідної мови «О рідна мово, скарбе мій!.»
2. Перегляд агітаційних плакатів «Бережімо рідну мову! ... Читати далі »

Просмотров: 55 | Дата: 23.02.2020 | Комментарии (0)

Шановні друзі, раді повідомити, що ХІ Всеукраїнський конкурс з українознавства "Патріот" відбувся 19 лютого 2020 року! Уже стало традицією проводити його в переддень Дня рідної мови. 44 учні ОЗ "Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" долучилися до чудового конкурсу, що став справжньою мандрівкою у мовно-літературне розмаїття. Вивчаймо та поважаймо нашу прекрасну мову та літературу! Координатор гри Л.М.Храпко.

... Читати далі »

Просмотров: 57 | Дата: 22.02.2020 | Комментарии (0)

13 лютого у школі проведено захід «Біль Афганської війни» для учнів 8-11 класів з використанням мультимедійної презентації та відео, присвячений вшануванню учасників бойових дій на територіях інших держав. Також випущено стінгазету «Виводу військ з Афганістану присвячується…».

... Читати далі »

Просмотров: 68 | Дата: 16.02.2020 | Комментарии (0)


uCoz