Наші досягнення у 2017-2018 н.р.

 У ІІ етапі (районному)  Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад:

з математики :

Безпальчук Анатолій (11 клас) – І місце

Пісковий Олександр  (6 клас) - ІІ місце

 З біології :

Стогній Сергій (8 клас) – І місце

Делія Назар (10-Б клас) – І місце

З географії :

Безпальчук Анатолій (11 клас) – ІІ місце

Бабенко Юлія ( 10-А клас) – ІІІ місце

Стрельник Анна (9 клас) – ІІІ місце

З хімії :

Делія Назар (10-Б клас) – І місце

Халява Ігор (11 клас) – І місце

Стогній Сергій (8 клас) – І місце

З історії:

Дудка Володимир (9 клас) – І місце

З економіки:

Безпальчук Анатолій (11 клас) – І місце

Аксюк Ірина (10-Б клас) – І місце

З російської мови та літератури:

Делія Назар (10-Б клас) – І місце

З української мови та літератури:

Дудка Володимир (9 клас) – І місце

Михайлик Ірина (7 клас) – ІІ місце

Жученя Дар’я (8 клас) –ІІІ місце

З англійської мови:

Стогній Володимир (10-Б клас) – ІІІ  місце

З правознавства:

Дудка Володимир (9 клас) – І місце

Ягольник Альона (11) – ІІІ місце

 

У районному етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.. Петра Яцика

Мороз Анна (4 клас) – ІІ місце

Сербіна Софія (5-А клас) – ІІІ місце

Маньковська Оксана (6 клас) – І місце

Михайлик Ірина (7 клас) – ІІІ місце

Жученя Дар’я (8 клас) –ІІ місце

Дудка Володимир (9 клас) – І місце

Бабенко Юлія ( 10-А клас) – ІІІ місце

Ягольник Альона (11) – ІІІ місце

 

У районному етапі  VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

Михайлик Ірина (7 клас) – ІІІ місце

Жученя Дар’я (8 клас) –ІІ місце

Ягольник Альона (11) – ІІ місце

 

У ХV Всеукраїнському зборі-змаганнях юних рятувальників «Школа безпеки» у рамках Всеукраїнського табору «Юний рятувальник – 2017»

 

У зведених польових змаганнях – ІІІ командне місце (учасники команди:Базанова Катерина, Сербокрил Юлія, Халява Ігор, Доронкіна Віра, Стогній Володимир, Журавський Дмитро, Кучер Вячеслав);

У квесті «Шляхом безпеки» - І місце (молодша група);

На дистанції «Аварійно-рятувальні роботи в зоні хімічного або радіаційного забруднення» - ІІІ місце

У номінації «За графічний дизайн» в конкурсі стіннівок - диплом

У номінації «Найкращий вокал «Школи безпеки» - Базанова Катерина стала лауреатом

 

У змаганнях «Техніка пішохідного туризму в приміщенні»

В особистому заліку Бібніна Вікторія (6 клас) – ІІІ місце

 

У районній Спартакіаді

З міні-футболу (дівчата) – І  місце

З легкоатлетичного кросу – ІІІ місце

З настільного тенісу – ІІІ місце

З баскетболу (дівчата) – ІІІ місце

У ІІІ етапі (обласному)  Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад:

 З біології :

Делія Назар (10-Б клас) – ІІІ місце

З хімії :

Делія Назар (10-Б клас) – ІІІ місце

З історії:

Дудка Володимир (9 клас) – ІІІ місце

З економіки:

Безпальчук Анатолій (11 клас) – ІІІ місце

З правознавства:

Дудка Володимир (9 клас) – ІІІ місце

В ХІ обласній предметній олімпіаді «Пролісок»

8 клас:

Жученя Дар’я – І місце з української мови

Стогній Сергій – І місце з хімії та біології

9 клас:

Дудка Володимир – І місце з історії України

Жук Анюта – ІІІ місце з хімії та біології

У районному етапі інтелектуальної гри «Дебати»:

команда учнів у складі:

Делії Назара (10 клас) , Халяви Ігоря і Безпальчука Анатолія (11 клас) – ІІ місце,

команда учнів у складі:

Аксюк Ірини (10 клас) , Биби Богдана і Китайгори Євгенія (11 клас) –      ІІІ місце

У районному етапі VІ Чемпіонату області з основ підприємництва “Крок до бізнесу»

команда учнів у складі:

Бабенко Софії, Халяви Ігоря і Безпальчука Анатолія (11 клас) –  ІІІ місце

У районному етапі обласного учнівського турніру з креслення:

Тимошенко Юлія – 10 клас – І місце

Бабенко Софія – 11 клас – І місце

Тищенко Анастасія -11 клас – ІІІ місце

У конкурсі юних талантів до 95-річчя Кобеляцького району «Рідний край: туризм нас єднає»:

У номінації «Я малюю рідний край»:

Ягольник Альона, 11 клас – І місце у старшій віковій групі

Нестеренко Світлана, 8 клас – ІІ місце у середній віковій групі;

У номінації «Люби і знай свій рідний край» (фото):

Пшеничний Юрій – ІІ місце у старшій віковій групі.

У Всеукраїнському конкурсі «Паросток» (еколого-патріотична гра) – І місце

У районному огляді-конкурсі екологічних бригад і театрів (шоу) – І місце (театр)

У І (обласному) етапі ХХ Всеукраїнського турніру юних істориків

команда учнів у складі:

Дудки Володимира, Хоботкова Артура (9 клас), Стогнія Володимира, Дендебері Олександра  (10 клас) –  ІІІ місце

 

Наші досягнення у 2016-2017 н.р.

 


Вгору
uCoz