Опорний заклад «Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Кобеляцької районної ради полтавської області»

_________________________________________________________________

вул. Миру, 4, смт. Білики Кобеляцького району Полтавської області, 39221

 тел.факс 0 (805343) 9-41-47 e-mail : biluku1@meta.ua, Код ЄДРПОУ 02145524     

 

Від   16.10.2019     № 01-15/223     

На    № _________      від _____________

 

Відділ освіти 

Кобеляцької райдержадміністрації

                                                               

                                                                                                                     Методичний кабінет

 

Список

педагогічних працівників опорного закладу « Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1»,

 взятих на атестацію в 2019-2020 навчальному році,

 

 

 

 

 

п/п

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

 

Спеціальність за дипломом

Стаж роботи

 

 

Який предмет викладає

 

 

З якого предмета атестується

З якого року  викладає предмет, з якого атестується

 

Рік останньої атестації

 

 

Результат атестації

 

Рік останніх курсів, з яких предметів

 

На яку категорію, звання претендує

1.

ГОРДИНСЬКА Алла Тимофіївна

Фізика, математика

33

Фізика, математика

Фізика

1989

2015

Перша категорія

2018, фізика,

математика

Підтвердження

першої категорії

2.

ІВАНЧЕНКО Валентина Іванівна

Російська мова та література

39

Російська мова, зарубіжна література

Російська мова, зарубіжна література

1980

2015

Вища категорія, присвоєне педагогічне звання «старший вчитель»

 

2018, російська мова,

зарубіжна література

 

Підтвердження вищої категорії і педагогічного звання «Старший вчитель»

3.

ІВАНЧЕНКО

Олена Петрівна

Російська мова та література

40

Російська мова, зарубіжна література

Російська мова, зарубіжна література

1979

2015

Вища категорія, «вчитель-методист»

2017, російська мова,

2018,зарубіжна література

Підтвердження вищої категорії, педагогічного звання «Вчитель-методист»

 

 

 

 

 

директор

1979

2015

Відповідає займаній посаді

2017, керівники навчальних закладів

Відповідає займаній посаді

4.

МАКОГОН

Вікторія Володимирівна

Французька мова і література

28

Вихователь ГПД

Вихователь ГПД

2014

Не атестувалась

спеціаліст

2018, вихователі ГПД

Присвоєння ІІ категорії

5.

ПІСКОВИЙ

Василь Іванович

Фізика

17

Інформатика

Інформатика

2016

Не атестувався

спеціаліст

2019, інформатика

Присвоєння ІІ категорії

6.

СТЕПАНЕНКО Тетяна Костянтинівна

Початкові класи

29

Початкові класи

Початкові класи

1990

2015

Вища категорія

2019, початкові класи

Підтвердження вищої категорії

7.

СУХАР

Валерія Анатоліївна

Хореографія

6

Хореографія

Хореографія

2013

2016

ІІ категорія

2017, хореографія

Присвоєння І категорії

 

 

 

 

 

Керівник гуртка

2013

2016

10 тарифний розряд

2018, керівники гуртків

Встановлення 12 тарифного розряду

8

ПЕДЧЕНКО Світлана Олександрівна

Історія, географія

32

Історія, географія

Історія

1987

2015

І категорія

2018, історія та географія

Підтвердження І категорії

9

РИБАЛКО

Юлія Володимирівна

«Педагогіка і методика середньої освіти.  Мова і література(англ.)»

8

Англійська мова

Англійська мова

2011

2015

ІІ категорія

2015, англійська мова

Підтвердження

ІІ категорії

 

Директор опорного закладу                                               О.П. ІВАНЧЕНКО

 


uCoz