Адміністрація школи
 

Директор школи

Російська мова, зарубіжна література

Вища категорія

Вчитель-методист

Директор - Іванченко Олена Петрівна. Освіта вища, закінчила Полтавський педінститут, стаж роботи 31 рік. Категорія вища, старший вчитель, 25 березня 1960 рік народження. Фах –російська мова та література. На посаді директора з 1995 року.

  Нагороджена Грамотою Міністерства освіти і науки України, ювілейною медаллю «200- річчя  Кобеляцького повіту».
  2005 р. – пройшла навчально-практичний курс «Створення та розвиток громадських організацій в рамках співпраці з УФСІ», що дало змогу за участю УФСІ і громади селища капітально відремонтувати школу.
  2006 р. – участь у Всеукраїнській конференції «Розвиток потенціалу громад – шлях до вирішення проблем бідності» (м.Київ).
  2007 р. – участь у Міжнародному семінарі керівників шкіл та вчителів ОБЖ «Організація і методика навчання учнів загальноосвітніх закладів з предмета «Основи безпеки життєдіяльності і проведення змагань «Школа безпеки».
  2008 р. – обласний семінар-тренінг «Європейська та євроатлантична інтеграція України через освіту» в рамках проекту «Взаємодія місцевої влади та освітянської спільноти заради формування європейськи орієнтованого громадянського суспільства» (м.Полтава). 
  2009 р. – участь у Всеукраїнській науково – практичній конференції «Управління адаптивною школою: здобутки і перспективи».

  2010р. – семінар в рамках  україно-польського проекту   "Лідери освітніх ініціатив"

 

 

 


 

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Хімія

Вища категорія

Вчитель-методист

Заступник директора з навчально-виховної роботи — Чуб Галина Миколаївна. Освіта вища, закінчила Полтавський педінститут, стаж роботи на посаді заступника – 22 роки, загальний педагогічний стаж — 33 роки. Категорія вища, вчитель-методист. Очолює методичну раду школи. 

Має Сертифікат про проходження курсів «Intel—навчання для майбутнього» та Сертифікат про проходження навчального тренінгу «Освіта для сталого розвитку».

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Заступник директора з виховної роботи

ЕПСЖ, сімейні цінності

Вища категорія

Вчитель-методист

Керівник гуртка
"Школа безпеки"

Заступник директора з виховної роботи — Барбі Марина Володимирівна. Освіта вища, закінчила Луганський педінститут. Категорія вища, вчитель-методист. 

У 2007 р. брала участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасна школа і розвиток лідерства в освіті». Мала виступ на тему: «Управління навчальним закладом шляхом розвитку лідерських якостей учасників навчально-виховного процесу». Також взяла участь в обласному семінарі «Виховання культури поведінки в учнів», що проходив на базі школи.

У 2009 р. стала учасником Всеукраїнської науково-практичної конференції «Організація молодіжного руху в освіті». Мала виступ «Організація і діяльність дитячих і юнацьких формувань у ЗНЗ».

2016 рік – участь у Всеукраїнському форумі “Молодь – за безпечний світ” у м.Києві. Виступ мала на тему «Форми роботи з дітьми і молоддю щодо безпеки життєдіяльності і патріотичного виховання»

2016 рік – участь у Всеукраїнському семінарі «Безпека життєдіяльності дітей та молоді: сучасні виклики, проблеми, шляхи вирішення» у м.Тернопіль. Мала виступ на тему «Формування у дітей та молоді культури безпеки життєдіяльності – нагальна проблема сьогодення».

2017 рік – участь у Всеукраїнському семінарі-практикумі «Удосконалення роботи щодо організації та проведення для дітей та молоді змагань, навчань, тренувань з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та рятувальної справи за програмою «Школа безпеки» у м.Луцьк.

07.11.2017 рік – обласний семінар-тренінг з теми «Розвиток громадянських компетентностей в громадсько активній школі»


uCoz